Hakkımızda

Doğal ve iyi tarım ürünlerimizle sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz.

1999 yılında kurulan çiftliğimiz, 150 Dönümlük “İyi Tarım Uygulamaları” yapılan tarlaları ile Kırklareli Değirmencik Köyündedir. 37 çeşit üzüm, Yediveren Çileği, ödüllü armutları, elma, şeftali, kabak, bal kabağı, armut ve lavanta, biberiye, ıhlamur, adaçayı ve bu doğadan bal yapan arı kovanları ile 20. senesinde perakende satışına da başlamıştır.

Toprağa, çevresindeki canlılara zarar vermeden ve doğayı koruyarak gelinen bu nokta hiç şüphesiz ki, Üzüm Ana olarak da bilinen Hatice Kunt ve değerli eşi Bülent Kunt sayesinde olmuştur. Ailenin 2. nesli ise günümüzün sağlık ve teknoloji trendlerini göz önünde bulundurarak, “Kuntlar Çiftliği” ve destek verdiği “Doğal Mutfağımız” markalarını yürütmektedir.

Kalitemiz Ürünlerimiz

Kırklareli’nde bulunan kendi çiftliğimizde özenle yetiştirdiğimiz ürünlerden üretmekteyiz.

Daha Doğru Tarım

İyi tarım uygulamalarıyla toprağın gereksinimlerini belirleyerek ve sürekli takip ederek ürünlerimizin doğal yetişmelerini sağlıyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürünlerimizle ilgili olarak info@kuntlarciftligi.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

Ürünlerimiz kendi çiftliğimizde üretilmektedir. Tüm ürünlerimiz Kırklareli’ndeki Kuntlar Çiftliğimizde yetiştirilmektedir.

Haftaiçi saat 15.00’a kadar verilen siparişleriniz, stok durumuna göre aynı gün kargoya verilmektedir.
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Yurtiçi kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.