Sıkça Sorulan Sorular

İyi Tarım Uygulamaları Nedir?

İyi Tarım Uygulamaları (İTU); İnsan sağlığına zararlı kimyasal, mikrobiyolojik, fiziksel kalıntılar içermeyen, çevreyi kirletmeden veya doğal dengeye zarar vermeden üretilen, üretimi sırasında üretimle ilgili insanların veya diğer canlıların refahının olumsuz olarak etkilenmediği, üretimi sırasında tüketicinin bulunduğu ülkenin tarımsal mevzuatı ve ürünün yetiştirildiği ülkenin tarımsal mevzuatına uygun olarak yapılan üretim şeklidir. İyi Tarım Uygulamaları, topraktan sofraya kadar uzanan bütün üretim ve pazarlama aşamalarını kapsar.

Kargo Ücreti Ne kadar?

Kargo ücreti tüm alışverişleriniz için 15 TL’dir. Yurtiçi Kargo ile siparişleriniz gönderilmektedir. 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Sitenizde ücretsiz kargo’dan faydalanmak için ne kadarlık bir alışveriş yapmam gerekiyor?

150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. Ancak belirli dönemlerde, promosyon amaçlı, kargo ücretleri ile ilgili kampanyalar yapılmaktadır. Bu kampanyalardan haberdar olmak için sitemize üye olmanızı tavsiye ederiz.

Ödeme Çeşitleriniz Nelerdir?

Sitemizden Kredi Kartı veya Banka Havalesi ile alışveriş yapabilirsiniz.

Alışveriş esnasında kredi kartımı kullanmam güvenli midir?

Sitemiz 256 Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Kredi kartınızı güvenle kullanabilirsiniz.

Kredi Kartı kullanmıyorum. Sitenizden nasıl alışveriş yapabilirim?

Ödemelerinizi, kredi kartı kullanmıyorsanız, havale seçeneğini kullanarak yapabilirsiniz. Havale işlemi için gerekli olan banka bilgilerimizi, sitemizin alt bölümünde bulunan “Banka Bilgileri” alanında bulabilirsiniz.

Banka Bilgilerimiz

FATİH MURAT EYİOĞLU
ENPARA
IBAN:TR56 0011 1000 0000 0090 9505 80

Siparişim ne zaman teslim edilir?

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Yurtiçi kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

Üye Olmak Zorunda mıyım?

Elbette değilsiniz, ancak belirli dönemlerde yapılan kampanya ve indirimlerden haberdar olmak ve faydalanmanız için www.kuntlarciftligi.com online alışveriş sitemize üye olmanızı öneririz.

İletişim Bilgileriniz Nedir?

Bize 0530 840 05 27 numaralı mobil numaramızdan hafta içi saat 10.00 – 17.00 saatleri arasında ve info@kuntlarciftligi.com mail adresimize eposta gönderebilirsiniz.

Çiftliğiniz Nerede?

1999 yılında kurulan çiftliğimiz, 150 Dönümlük İyi Tarım Uygulamaları yapılan tarlaları ile Kırklareli Değirmencik Köyündedir.

Değişim ve İade İşlemleri?

Satın almış olduğunuz ürünlerin değişim ve iade işlemleri için aşağıdaki işlem başlıklarının gerçekleştirilmesi ve karşılıklı olarak onaylanması gerekmektedir.

1- info@kuntlarciftligi.com mail adresimize değişim ve iade talebinizin detaylı olarak aktarılması gerekmektedir. Lütfen satın alma siparişiniz numaranızı ekleyiniz.

2- Tarafınıza 3 (üç) iş günü içerisinde geri bildirim yapılacaktır. Tarafımızdan onayı durumunda değişim/iade işleminiz sözleşmelerimizde belirtilen koşullar dahilinde gerçekleştirilecektir.